Junior Controller

Company
PosAm, spol. s r.o.
Place of work
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- analýza ekonomických údajov - spracovávanie rôznych finančných výkazov o ekonomickej situácii spoločnosti - podieľanie sa pri príprave finančných plánov - podpora obchodnej divízie pri spracovávaní forecastov obchodných príležitostí - spracovávanie priebežnej ziskovosti obchodných projektov - príprava a analýza prevádzkových parametrov efektivity - prezentácia údajov vo forme užitočných informácií pre rozhodovanie manažmentu
Hrubá mzda
Salary gross
dohodou
Date of start
ASAP
Contract type
Brigáda
- práca v etablovanej spoločnosti na slovenskom IT trhu - odborné školenia - možnosť odborného rastu
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Študent VŠ s ekonomickým zameraním
Vybraní kandidáti budú pozvaní na pohovor
PosAm už 27 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov.
Contact
kariera@posam.sk