Milé kolegyne a kolegovia, študentky a študenti, máte záujem zúčastniť sa opäť atraktívnej akcie – skrášliť a oživiť Bratislavu/Košice 18.9.2020 v rámci spoločnej dobrovoľníckej aktivity EU v Bratislave a Nadácie Pontis?

V tom prípade budeme veľmi radi, keď sa k nám pripojíte! No čím skôr (max. do 02.08.2020)! Prihláste sa cez e-mail eticka.komisia@euba.sk + uveďte Vašu veľkosť trička. Rovnako, aj v prípade otázok a nejasností, použite túto e-mail adresu.

Doplnková informácia pre zamestnancov – piatok 18.9.2020 môže byť realizovaný prostredníctvom dovolenky alebo neplateného voľna (podľa vlastného výberu).

...minulý rok to bolo super