1xbet

Milí študenti, v spolupráci so Spoločnosťou SAP sme pre Vás pripravili zaujímavý webinár, ktorý sa uskutoční 22.10. 2020 o 16:00 hod.

Dozviete sa ako sa stať úspešným stážistom v Spoločnosti SAP prostredníctvom programu Erasmus+ praktické stáže a bližšie Vám predstavíme ich stážové a náborové programy.

Spoločnosť SAP je popredný dodávateľ podnikových softvérových aplikácií a je uznávaným lídrom vo svojom odvetví na trhu. V súčasnosti má spoločnosť SAP svoje pobočky vo viac ako 130 krajinách po celom svete.

Webinár je určený pre všetkých študentov bakalárskeho, magisterského a doktorandského štúdia, ktorí chcú svoj životopis obohatiť o zahraničnú stáž a zlepšiť si cudzí jazyk.

Ak máte záujem zúčastniť sa nášho webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár: https://forms.gle/Ud1G5kU8QHvd245V8

Tešíme sa na Vás!

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.