Ekonomická univerzita v Bratislave prijme do Oddelenia ekonomiky práce a mzdovej učtárne

• 1 odborného referenta/referentku mzdovej učtárne

Kvalifikačné predpoklady a iné kritériá a požiadavky:

• ukončené úplné SŠ vzdelanie (vítané je ekonomické, prípadne iné humanitné zameranie),
  • práca s PC (Word, Excel, internet) na pokročilej úrovni,
  • zodpovednosť, precíznosť, flexibilita,
  • prax v oblasti mzdového účtovníctva,
  • skúsenosti s účtovným programom SAP vítané,
  • bezúhonnosť.

Predpokladaný nástup: dohodou

Platové podmienky: pl. trieda 5 (839,50 – 1007,50 + dorovnanie mzdy formou osobného príplatku do 1 200,00 €) - v súlade so zákonom číslo 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a prílohy číslo 1 nariadenia vlády SR č. 220/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

K žiadosti o prijatie so súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov treba doložiť:

• profesijný životopis,
  • úradne overené doklady o dosiahnutom vzdelaní,
  • prehľad doterajšej praxe,
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti.

Požadovaná dokumentácia musí byť predložená v slovenskom jazyku.

Uvedené materiály treba doručiť na Oddelenie pre personálne a sociálne otázky Ekonomickej univerzity v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava 5.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Švandová, OEPaMU EU v Bratislave, 02 67295 316, e-mail jana.svandova@euba.sk