Ekonomická univerzita v Bratislave prijme do Oddelenia pre vedu a doktorandské štúdium

projektového referenta/referentku

Kvalifikačné predpoklady a iné kritériá a požiadavky:

• ukončené VŠ vzdelanie minimálne 2 stupňa (Mgr., Ing.)
  • skúsenosti s projektovým manažmentom minimálne 2 roky
  • aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • práca s PC (Word, Excel, internet) na pokročilej úrovni,
  • zodpovednosť, precíznosť, flexibilita,
  • bezúhonnosť.

Predpokladaný nástup: ihneď

Platové podmienky: v súlade so zákonom číslo 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a prílohy číslo 1 nariadenia vlády SR č. 220/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Popis pracovnej činnosti: koordinovanie, usmerňovanie a/alebo zabezpečovanie vybraných projektov a projektových návrhov, a to najmä projektov H2020, Horizon Europe, Erasmus+ Capacity Building, rozvojových projektov, projektov z Plánu obnovy a odolnosti a iné.

K žiadosti o prijatie so súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov treba doložiť:

• profesijný životopis,
  • úradne overené doklady o dosiahnutom vzdelaní,
  • prehľad doterajšej praxe,
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti.

Uvedené materiály treba doručiť na Oddelenie pre personálne a sociálne otázky Ekonomickej univerzity v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava 5.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Tkáčová, OVaDŠ, e-mail: jana.tkacova@euba.sk