Rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave vypisuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľ Vydavateľstva Ekonóm Centra podnikateľských činností a univerzitných služieb EU v Bratislave.

Predpokladaný nástup: 1. 3. 2023

Kvalifikačné predpoklady a ďalšie požiadavky:

• VŠ vzdelanie 2. stupňa
  • odborná prax v oblasti polygrafie minimálne 5 rokov,
  • manažérska prax - skúsenosti s vedením tímu zamestnancov, s rozvojom podnikateľských činností, tvorbou obchodnej stratégie a plánu tržieb,
  • užívateľská znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, proaktívny a flexibilný prístup k práci,
  • znalosť minimálne jedného cudzieho jazyka
  • bezúhonnosť

K žiadosti o účasť na výberovom konaní a súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane údajov treba doložiť: profesijný životopis, úradne overené doklady o dosiahnutom vzdelaní, prehľad doterajšej odbornej praxe, čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony a čestné vyhlásenie o bezúhonnosti.

Požadovaná dokumentácia musí byť predložená v slovenskom jazyku.

Forma výberového konania: ústny pohovor

Uvedené materiály treba doručiť do troch týždňov od uverejnenia oznamu na www.euba.sk na adresu: Oddelenie pre personálne a sociálne otázky, Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava 5.