PressReader je digitálny novinový stánok s obsahom približne 3 000 novín a 4 000 časopisov zo 150 krajín v 65 jazykoch pre všetkých študentov a zamestnancov na EU v Bratislave. V ponuke titulov sú Hospodárske noviny, Denník N, Pravda, Forbes, The Washington Post, The Guardian, Le Figaro, Süddeutsche Zeitung či El País. Možnosť doplnkového prístupu do Espresso from The Economist

Vydania verne zodpovedajú papierovým verziám a sú dostupné okamžite v deň publikovania.

Dostupnosť

Cez webový prehliadač: https://www.pressreader.com/

• Priamy prístup (z univerzitnej siete NetEU vrátane PHF, wifi a internátov): automaticky aj bez registrácie/prihlasovania
  • Vzdialený prístup (mimo univerzitnej siete NetEU): (1) cez VPN (len pre študentov a zamestnancov EU v Bratislave), (2) z autorizovaného zariadenia alebo (3) s vlastným autorizovaným účtom PressReader (pozri v časti Vzdialený prístup)

Cez aplikáciu PressReader (iOS, Android, Windows, Mac OS, Amazon Fire OS, BlackBerry OS)

• Priamy prístup: automaticky aj bez registrácie/prihlasovania
  • Vzdialený prístup: (1) z autorizovaného zariadenia alebo (2) s vlastným autorizovaným účtom PressReader (pozri v časti Vzdialený prístup)

Viac informácií nájdete na stránke Slovenskej ekonomickej knižnice.

PressReader - Digitálny novinový stánok EUBA