utorok 19. marca 2024 sa na Ekonomickej univerzite v Bratislave uskutoční pracovný veľtrh pre študentov a budúcich absolventov univerzity Deň absolventov 2024 – Nakopni svoju kariéru. Tento veľtrh je venovaný všetkým študentom a absolventom, ktorí stoja na prahu svojej profesionálnej kariéry a hľadajú príležitosť, ako ju efektívne nakopnúť.

Čo podujatie ponúka

Deň Absolventov 2024 je viac než len kariérny veľtrh. Je to most medzi teoretickými vedomosťami získanými počas štúdia a praktickými skúsenosťami, ktoré sú nevyhnutné pre úspech v profesionálnom svete. Je to šanca prepojiť sa s budúcnosťou, ktorú si zaslúži mať každý pod kontrolou. V dnešnom konkurenčnom prostredí nie je nikdy príliš skoro ani príliš neskoro na to, aby sa študenti a absolventi aktívne zapojili do formovania vlastnej profesionálnej cesty.

Na jednom mieste sa stretne viac ako 40 TOP firiem z rôznych oblastí – od financií, bankovníctva, účtovníctva, audítorstva, cez obchod, marketing, medzinárodný obchod, IT, až po jazykové spoločnosti ponúkajúce jazykové kurzy a stáže v zahraničí. Účastníkom podujatia umožní podujatie nadviazať kontakty s potenciálnymi zamestnávateľmi, dozvedieť sa viac o možnostiach zamestnania a stáží, a dokonca sa priamo zapojiť do výberových konaní.

Význam podujatia pre kariérny rozvoj

Podujatie Deň Absolventov 2024 predstavuje kľúčovú platformu pre študentov a absolventov, ktorí si chcú uvedomiť svoj potenciál a maximalizovať svoje možnosti na trhu práce. V dnešnom rýchlo sa meniacom svete je kriticky dôležité byť proaktívnym vo vlastnej kariére a neustále sa rozvíjať. Toto podujatie ponúka jedinečnú príležitosť stretnúť sa tvárou v tvár s lídrami z priemyslu, získať cenné rady priamo od expertov a naučiť sa, ako efektívne navigovať v profesionálnom živote.

Prečo sa zúčastniť

Podujatie Deň Absolventov 2024 je šancou pre všetkých študentov a absolventov Ekonomickej univerzity v Bratislave, aby:

• rozšírili svoje profesionálne siete spojením s predstaviteľmi popredných firiem a organizácií,
  • získali prehľad o aktuálnych trendoch a požiadavkách na pracovnom trhu,
  • využili príležitosť odprezentovať seba a svoje schopnosti potenciálnym zamestnávateľom,
  • objavili nové kariérne príležitosti a možnosti stáží, ktoré môžu byť odrazovým mostíkom pre ich budúcu kariéru.

Prečo je dôležité zaujímať sa o svoju kariéru

• Rozvoj osobných a profesionálnych zručností
    Aktívny záujem o svoju kariéru Vám umožňuje identifikovať a rozvíjať zručnosti, ktoré sú v dnešnom svete najviac žiadané. Tým zvyšujete svoju trhovú hodnotu a atraktivitu pre zamestnávateľov.
  • Lepšie príležitosti
    Čím viac sa venujete svojej kariére, tým viac príležitostí na rast a rozvoj objavíte.
  • Sieťovanie
    Budovanie profesionálnej siete je neoceniteľné. Podujatia ako Deň Absolventov 2024 poskytujú ideálnu príležitosť na rozšírenie Vašej siete kontaktov, čo môže byť kľúčové pri hľadaní nových príležitostí.
  • Uvedomenie si vlastnej hodnoty
    Venujúc sa svojej kariére, získavate lepší prehľad o tom, čo môžete ponúknuť zamestnávateľom.
  • Prispôsobenie sa zmene
    Trh práce sa neustále mení a byť na čele týchto zmien znamená zabezpečiť si udržateľnú a plnohodnotnú kariéru. Aktívne sa zaujímať o svoj kariérny rozvoj znamená byť vždy pripravený na príležitosti a výzvy, ktoré môžu prísť.

Koho stretnete na podujatí

• 365.bank, a.s.
  • Arval Competence Center
  • Benchmark Gensuite
  • British American Tobacco
  • Cambridge Study – Štúdium bez hraníc
  • Clarios Slovakia, spol. s r.o.
  • Concentrix+Webhelp Czech Republic and Slovakia
  • CPM Associates
  • ČSOB Finančná skupina
  • Decathlon Slovensko
  • Deloitte Slovensko
  • dm drogerie markt Slovensko
  • DXC Technology Slovakia
  • Ernst & Young
  • EF Education First - jazykové pobyty v zahraničí
  • Finančná skupina Partners
  • Finančná správa Slovenská republika
  • Generali poisťovňa
  • Henkel Slovensko
  • IBM
  • ING Hubs Slovakia
  • Johnson Controls
  • Kaufland
  • Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
  • KPMG Slovensko, spol. s r.o.
  • Kyndryl
  • LeitnerLeitner
  • Lidl Slovenská republika v.o.s.
  • Mazars Slovensko s.r.o.
  • Nestlé Slovensko
  • Nexteria
  • OVB Allfinanz Slovensko a.s.
  • PwC Slovensko
  • RENOMIA s.r.o.
  • Siemens Healthineers
  • Slovnaft, a.s.
  • Southwestern Advantage Europe
  • Swiss Re
  • Tesco Stores SR a.s.
  • TPA
  • VÚB Generali d.s.s.
  • WALTER GROUP
  • Wolt Slovensko SRO
  • WorkSpace Europe

Tešíme sa na Vašu účasť na pracovnom veľtrhu a na to, že spoločne nakopneme Vašu kariéru do nových výšin!

Deň absolventov 2024 – Nakopni svoju kariéru