EU v Bratislave je už od roku 2012 členom Hermes Universities – ktorá sa zameriava na podporu medzinárodnej spolupráce a dvojitých diplomov (DD) medzi univerzitami poskytujúcimi vzdelávanie v oblasti ekonómie a manažmentu.

V piatok 12.apríla 2024 sa uskutočnilo stretnutie Strategickej rady na EUBA a okrem dôležitých tém ako vplyv AI na spoluprácu v rámci DD, zapojenie študentov do aktivít na ich osobný rozvoj a rozvoj zručností pre prácu v interkultúrnom prostredí sme odštartovali aj nové aktivity v oblasti výskumu. K aktuálne poskytovaným workshopom pre študentov a doktorandov umožňuje HERMES uchádzať sa o granty na výskumnú spoluprácu v rámci sieti pre Early Career Researchers s termínom do 30.4.2024 (viac informácií u prodekanov pre vedu).

Rokovanie Strategickej rady HERMES Universities na EUBA