1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Študenti, v období od 12. do 18. apríla 2021 je opäť spustená študentská anketa. Anketa Vám umožňuje vyjadriť svoj názor na učiteľa a predmety, ktoré absolvujete v letom semestri akademického roka 2020/2021, preto neváhajte a využite túto možnosť. Anketa je anonymná a je Vám sprostredkovaná cez AiS.

Milí študenti, chcel/a by si vycestovať na Erasmus+ praktickú stáž, ale nevieš ako na to? Zaregistruj sa na náš webinár Ako si nájsť Erasmus+ praktickú stáž a dozvieš sa, kde hľadať svoju hostiteľskú organizáciu a ako sa na zahraničnú stáž prihlásiť.

Predstavitelia SGH (Ekonomická univerzita vo Varšave), WU (Ekonomická univerzita vo Viedni) a EUBA spojili svoje sily pri tvorbe certifikovaného programu „Central Europe Connect“, aby Ti priniesli už jeho piatu edíciu, ktorá odštartuje 15. marca 2021. Posledné dve edície sme vzhľadom na pretrvávajúcu situáciu organizovali online, avšak nasledujúcu jarnú edíciu už plánujeme opäť organizovať v tradičnej prezenčnej forme. Pevne veríme, že nám to epidemická situácia budúci rok umožní.