Do not hesitate to take advantage of the unique opportunity to take part in Erasmus + for internship. Get professional / practical skills to better understand an economic and social conditions of host country in synergy with the acquisition of work experience and language skills.

Využi príležitosť na získanie informácií o možnostiach stáže v prestížnej spoločnosti Internationaler Bund. V pondelok 25. februára 2019 o 12:30, v miestnosti A3.13 (budova rektorátu, 3.posch.) je ten správny čas. Čestným hosťom bude zástupca spoločnosti Internationaler Bund - p. Marianne Steiner, ktorá Vám veľmi rada ochotne zodpovie všetky Vaše otázky. Neváhaj a získaj informácie z prvej ruky.

Si študent a premýšľaš ako si zvýšiť kredit na trhu práce a nabrať nové pracovné skúsenosti? Do tímu Oddelenia medzinárodnej mobility (OMM) na našej univerzite hľadáme šikovných študentov - dobrovoľníkov, ktorí sa zapoja do organizácie projektu Central Europe Connect. Toto podujatie sa uskutoční v termíne od 31. marca – 6. apríla 2019.