1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Milí študenti, chcel/a by si vycestovať na Erasmus+ praktickú stáž, ale nevieš ako na to? Zaregistruj sa na náš webinár Ako si nájsť Erasmus+ praktickú stáž a dozvieš sa, kde hľadať svoju hostiteľskú organizáciu a ako sa na zahraničnú stáž prihlásiť.

Do not hesitate to take advantage of the unique opportunity to take part in Erasmus+ for internship. Get professional / practical skills to better understand an economic and social conditions of host country in synergy with the acquisition of work experience and language skills.

Aktuálne je otvorená výzva na podávanie žiadostí o štipendiá DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst - German Academic Exchange Service) do Nemecka na študijné, výskumné, umelecké pobyty a jazykové kurzy v akademickom roku 2021/2022 - termíny sú rôzne. Bližšie info nájdeš v prehľade štipendií DAAD. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj prodekana pre medzinárodné vzťahy.

Read more ...

We would like to introduce events that have been organized during the year 2019 at our university in the form of this calendar in which we selected the most important activities.