1xbet

Staň sa skutočným konzultantom a zdieľaj svoje nápady s expertmi z biznisu! International Business Consulting Program ti ponúka jedinečnú možnosť získať skúsenosti s prácou v medzinárodnom tíme so študentami z University of Wisconsin – La Crosse, USA a na skutočných konzultačných projektoch zadaných úspešnými medzinárodnými spoločnosťami pôsobiacimi na Slovenku. V minulých ročníkoch IBCP to boli napríklad Dell, TPA, O2 Slovakia, Creatix, Johnson Controls, Siemens, Slovak Telecom, Soitron či US Embassy.

Čo môžeš očakávať?

  • Skutočné projekty pre úspešné slovenské a medzinárodné firmy
  • Soft-skills a prezentačné tréningy + kultúrne aktivity ako súčasť programu
  • Víkendový teambuldingový zážitok
  • Priamy kontakt s ľudmi z biznisu
  • Nové priateľstvá

Po úspešnom absolvovaní získaš certifikát a 3 ECTS kredity.

International Business Consulting Program sa bude konať od 25.5. do 12.6.2020.

Zaujalo ťa to? Pošli svoj životopis a motivačný list v anglickom jazyku (max 1 strana A4) na denisa.siskova@euba.sk do 6. marca 2020.

V motivačnom liste nám napíš, čím si výnimočná(ý) a prečo práve ty si tým najlepším kandidátom na účasť v International Business Consulting Programe.

Ak chceš vedieť, čo môžeš zažiť počas International Business Consulting Programu, klikni na: https://www.youtube.com/watch?v=o5-VK417h9U

 

ibcp poster euba 2020

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.