Staň sa skutočným konzultantom a zdieľaj svoje nápady s expertmi z biznisu! International Business Consulting Program ti ponúka jedinečnú možnosť získať skúsenosti s prácou v medzinárodnom tíme so študentami z University of Wisconsin – La Crosse, USA a na skutočných konzultačných projektoch zadaných úspešnými medzinárodnými spoločnosťami pôsobiacimi na Slovenku. V minulých ročníkoch IBCP to boli napríklad Dell, TPA, O2 Slovakia, Creatix, Johnson Controls, Siemens, Slovak Telecom, Soitron či US Embassy.

Central Europe Connect je krátkodobý program, cez ktorý môžu študenti 2. a 3. ročníka bakalárskeho stupňa študovať na 2 zahraničných prestížnych univerzitách vo Viedni a Varšave. Zdá sa ti 1 týždeň vo Viedni a 1 týždeň vo Varšave ako výborná príležitosť vyskúšať si štúdium v zahraničí? Tak neváhaj a podaj si prihlášku do 25. novembra 2019 na david.bocko@euba.sk. Viac info nájdeš na @euba_studyabroad alebo na https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/aktualne-ponuky/central-europe-connect.

Čítať ďalej...

Neváhaj a využi aj tento rok jedinečnú príležitosť zúčastniť sa Erasmus+ praktickej stáže. Získaj odborné / praktické zručnosti s cieľom lepšie pochopiť ekonomické a spoločenské podmienky hostiteľskej krajiny v súčinnosti s nadobudnutím pracovných skúseností a jazykových zručností.

V utorok 05. novembra 2019 od 10:30 do 14:00 hod. sa v Spoločenskej miestnosti V2, hlavnej budovy EU v Bratislave bude konať podujatie s názvom International Study Abroad Fair – určené nielen pre záujemcov o štúdium v zahraničí ale aj pre tých, ktorí by radi získali cenné informácie k svojmu pobytu priamo od študentov zahraničných univerzít.

Pri príležitosti európskej iniciatívy osláv programu Erasmus+ Vás pozývame na 1. ročník podujatia Welcome Back už 10. októbra 2019 o 12:15 hod., ktorý pre Vás pripravuje Oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave.

Vedenie Ekonomickej univerizity v Bratislave ako každý rok i tento organizuje spoločne so Študentským parlamentom EUBA a spoločnosťou Dell Slovensko UniBeh EUBA, ktorý sa bude konať už budúci UTOROK 1.10.2019 v areáli univerzity. Tak neváhajte a zapojte sa do tejto voľnočasovej aktivity a zašportujte si spoločne so študentmi. Občerstvenie, skvelé ceny sú samozrejmosťou. Vyhrať môžete inteligentné hodinky, bluetooth reproduktory či slúchadla na beh.