Vydavateľstvo Wolters Kluwer v spolupráci s Ekonomickou univerzitou v Bratislave ponúka možnosť zaobstarať si študijnú literatúru na predmety spoločného základu na všetkých fakultách univerzity v elektronickej forme.

Balíček učebníc v elektronickej forme obsahuje 14 kníh potrebných na úspešné zvládnutie skúšok v zimnom či letnom semestri na prvom stupni štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Vážení priaznivci nových riešení, milí priatelia, aj Slovensko je zapojené do tohtoročného júnového hackathonu HackYeah. Hlavný partner tohto podujatia – program GovTech Poľsko, ktorý úspešne funguje v úrade premiéra Poľskej republiky, má za cieľ opäť vytvoriť motivované prostredie na riešenie aktuálnych problémov.

Milí študenti, budúci absolventi, keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Predstavitelia SGH (Ekonomická univerzita vo Varšave), WU (Ekonomická univerzita vo Viedni) a EUBA spojili svoje sily pri tvorbe certifikovaného programu „Central Europe Connect“, aby Ti priniesli už jeho štvrtú edíciu, ktorá odštartuje 12. októbra 2020. Vzhľadom na momentálnu situáciu a význam programu sme sa s partnermi rozhodli nepoddať súčasným obmedzeniam a ponúknuť tento jedinečný program v prepracovanejšej a vzhľadom k súčasnej situácii bezpečnejšej ONLINE forme.

Čítať ďalej...

Vydavateľstvo Wolters Kluwer uvoľnilo mimoriadny EUBA balíček učebníc pre študentov Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorý obsahuje 19 elektronických kníh starostlivo vybraných prodekanmi pre vzdelávanie na jednotlivých fakultách univerzity. Využije ho každý študent, ktorý musí v letnom semestri absolvovať skúšky, ale aj štátnice.

Čítať ďalej...

Vážení študenti,

v súvislosti s mimoriadnou situáciou ohľadom šírenia vírusu COVID-19 by sme Vám radi poskytli praktické usmernenia, ako postupovať pri jednotlivých situáciách týkajúcich sa Vašej zahraničnej mobility. Národná agentúra pre program Erasmus+ vypracovala na základe pokynov Európskej komisie prehľadný návod ako postupovať v prípadoch, keď: