Počas návštevy vedenia Franklin University na Ekonomickej univerzite v Bratislave 28. februára 2018 podpísali David Decker, prezident FU a Ferdinand Daňo, rektor EU v Bratislave predĺženie Dohody o poskytovaní vzdelávania a rokovali o ďalších možnostiach spolupráce.

V medzinárodnom kontexte patrí Master of Business Administration - MBA k najvyššie hodnoteným stupňom vzdelania v podnikateľskej sfére. Toto prakticky orientované štúdium si získava pozornosť zamestnancov aj zamestnávateľov už aj na Slovensku. BBS Ekonomickej univerzity v Bratislave zabezpečuje kvalitný MBA program v spolupráci s americkou Franklin University, Columbus, Ohio.

Program MBA s Franklin University je určený prioritne odborníkom z praxe, s cieľom doplniť si manažérske ekonomické vzdelanie a s ambíciou pôsobiť vo vrcholových riadiacich pozíciách. 20 – mesačné štúdium programu MBA v anglickom jazyku zabezpečujú odborníci z FU a EU v Bratislave.

Viac informácií o vzdelávaní na: https://euba.sk/mba-studium.

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.