Slávnostnou promóciou ukončilo v piatok 12. júla 2019 52 študentov Detskej ekonomickej univerzity svoje štúdium na letnej škole pre šikovné deti. Už po siedmy raz sme sa stretli a udelili absolventom štúdia diplom a titul inžinier junior za prítomnosti rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave prof. Ing. Ferdinanda Daňa, PhD. a auditória pozostávajúceho z hrdých rodičov. Počas dvoch týždňov bohatého programu navštívili top spoločnosti na Slovensku a popredné inštitúcie štátnej správy. Ďakujeme partnerom DEU ako aj rodičom a študentom a tešíme sa na stretnutie v budúcom ročníku DEU 2020.

Fotogaléria