1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Pri príležitosti 70. výročia vzniku policajnej kynológie na Slovensku udelil Ján DUDÁK, riaditeľ odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru Ministerstva vnútra Slovenskej republiky Ferdinandovi DAŇOVI, rektorovi Ekonomickej univerzity v Bratislave Plaketu riaditeľa odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR III. stupňa ako úprimné poďakovanie za dlhoročnú spoluprácu, ústretovosť a významný osobný prínos EU v Bratislave pre činnosť odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR.

Pamätnú plaketu za univerzitu prevzal aj Boris MATTOŠ, štatutárny zástupca rektora a prorektor pre medzinárodné vzťahy. Ocenenia boli odovzdané 2. decembra 2019.

 

ocenenieminv 02122019 7634

ocenenieminv 02122019 7638

ocenenieminv 02122019 7645

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.