Potrebujete vytlačiť, zviazať a odovzdať bakalársku či diplomovú prácu? V súvislosti s aktuálnou situáciou ponúka Vydavateľstvo EKONÓM na EU v Bratislave pre študentov a zamestnancov komplexné zabezpečenie takejto služby. Tlač a zviazanie záverečnej práce prebehne prostredníctvom stiahnutia týchto prác vydavateľstvom priamo z AiS2. Následne Vydavateľstvo EKONÓM zabezpečí dodanie Vašej zviazanej záverečnej práce na dekanát príslušnej fakulty. A to všetko z pohodlia domova, bez návštevy vydavateľstva a univerzity.

Objednávka tejto služby prebieha veľmi jednoducho:

1. Vyplníte objednávkový formulár na tlač a zviazanie (termoväzba1) záverečnej práce z AiS2 a odošlete ho elektronicky na e-mail tlacove.sluzby@euba.sk.
  2. Vydavateľstvo Vám odošle potvrdenie o prijatí objednávky a informácie o cene a spôsobe úhrady za poskytnutie služby.
  3. Uhradíte sumu za poskytnutie služby na účet Vydavateľstva EKONÓM.
  4. Vydavateľstvo vytlačí a zviaže Vašu prácu do 48 hodín.
  5. Vydavateľstvo zabezpečí dodanie zviazanej záverečnej práce na dekanát príslušnej fakulty.

UPOZORNENIE - Zadanie diplomovej práce

V prípade, že zadanie záverečnej práce nie je súčasťou konečnej verzie práce uloženej v AiS2, študent dodatočne doloží do diplomovej práce na príslušnej katedre.

Cenník2

Tlač a termoväzbaCena bez DPHDPH 20 %Cena s DPH
Jednostranná tlač – čiernobiela – za 1 list formátu A4 0,08 € 0,02 € 0,10 €
Jednostranná tlač – farebne – za 1 list formátu A4 0,17 € 0,03 € 0,20 €