1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Už 33. ročník medzinárodného volejbalového turnaja žien Slávia EU Cup 2020 o pohár rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave sa uskutočnil v dňoch 11. - 12. septembra 2020 v Dome športu v Bratislave. Turnaj zorganizovala Slávia EU Bratislava za účasti domáceho družstva a dvoch rakúskych družstiev Sokol Post Viedeň a Union Bisamberg.

Z dôvodu pandémie COVID-19 sa turnaj hral bez divákov. Z tohto dôvodu sa dávnejšie pred turnajom odhlásili družstva z Maďarska, ktoré sa turnaja pravidelne zúčastňujú.

Víťazom turnaja sa už po 12-ty krát stalo domáce družstvo Slávia EU Bratislava, keď v poslednom zápase proti Sokol Post Viedeň zvíťazilo 3:0 a celý turnaj vyhralo bez prehry. Na druhom mieste sa prekvapivo umiestnilo bojovné družstvo Union Bisamberg, ktoré v dramatickom zápase v koncovke piateho setu zdolalo Sokol Post Viedeň.

 

Výsledky turnaja:

Slávia EU Bratislava – Union Bisamberg 3:0 (19, 13, 23)

Sokol Post Viedeň – Union Bisamberg 2:3 (22, -23, 22, -15, -17)

Slávia EU Bratislava – Sokol Post Viedeň 3:0 (19, 13, 23)

 

Organizátor turnaja vyhodnotil aj najlepšie hráčky na jednotlivých postoch:

Smečiarka:

  • Šepeľová Zuzana, Slávia EU Bratislava

Nahrávačka:

  • Caixeta Costa, Slávia EU Bratislava

Blokárka:

  • Loff Raquel, Slávia EU Bratislava

Univerzál:

  • Hofer Viktoria, Union Bisamberg

Libero:

  • Huber Tamira, Sokol Post Viedeň

 

Turnaj mal výbornú úroveň a bol veľmi dobrou prípravou pre najvyššími súťažami sezóny 2020/2021

 

slavia eu cup 2020 1 

slavia eu cup 2020 2

slavia eu cup 2020 3

slavia eu cup 2020 4

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.