1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Rok 2020 je pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave významným obdobím, nakoľko oslavuje 80 rokov od vzniku jej predchodkyne – Vysokej obchodnej školy, ktorá vznikla v októbri 1940 ako tretia slovenská vysoká škola.

Pri príležitosti 80. výročia Ekonomickej univerzity v Bratislave bola vydaná pamätnica univerzity s názvom Ekonomická univerzita v Bratislave v období poslednej dekády.

„Pri tejto príležitosti sme dostali myšlienku vydať aj špeciálnu suvenírovú bankovku, na ktorej sme sa rozhodli zvečniť nebojácnosť, predvídavosť a odhodlanosť, symboly ukryté v podobizni pána profesora Imricha Karvaša“, povedal Ferdinand Daňo, rektor EU v Bratislave.

Pamätnicu univerzity s nulovou bankovkou oficiálne pokrstili rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave, Ferdinand Daňo, spoločne s predsedníčkou Akademického senátu EU v Bratislave, Helenou Majdúchovou a prezidentom Študentského parlamentu EU v Bratislave Tomášom Mazánom.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.