1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Tím študentov z Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave, v zložení Bc. Adriana Durdíková, Bc. Ján Vražda, Bc. Patrik Hnát, Bc. Kevin Cichý a Bc. Matúš Behúl, vyhral národné kolo prestížnej medzinárodnej súťaže CFA Research Challenge, ktoré sa uskutočnilo 10. februára 2021 online formou. Študenti postúpili do regionálneho kola EMEA, v ktorom si zmerajú svoje sily s tímami z Európy, Stredného východu a Afriky.

CFA Institute Research Challenge je každoročná globálna súťaž, ktorá poskytuje vysokoškolským študentom praktický mentoring a intenzívny tréning v oblasti finančnej analýzy a profesionálnej etiky. U každého študenta sa testujú jeho analytické, hodnotiace, písomné správy a prezentačné zručnosti. Študenti získavajú reálne skúsenosti, keď preberajú úlohu výskumného analytika.

Súťaže na miestnej úrovni organizujú a posudzujú členovia a dobrovoľníci CFA Society, ktorí pôsobia ako miestni hostitelia.

Študentom ďakujeme za príkladnú reprezentáciu a šírenie dobrého mena Ekonomickej univerzity v Bratislave a prajeme im veľa ďalších úspechov.

 

Zdroj: Fakulta podnikového manažmentu EU v Bratislave

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.