V pondelok 4. decembra 2023 prijal Ferdinand Daňo, rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave, za účasti Eriky Pastorákovej, dekanky Národohospodárskej fakulty, Tomáša Ondrušku, prodekana NHF EU v Bratislave, Janky Sebera Chládeckej, manažérky Univerzity tretieho veku EU v Bratislave, zástupcov spoločnosti Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s. r. o. Mareka Rešovského, Jána Jászberényiho a Davida Molnára.

Predmetom rozhovorov bolo zhodnotenie doterajšej spolupráce na úrovni univerzity a NHF EU v Bratislave, ako aj pri zabezpečovaní celoživotného vzdelávania v rámci Univerzity tretieho veku EU v Bratislave a pri realizácii Detskej ekonomickej univerzity. V nadväznosti na doterajšiu úspešnú spoluprácu prejavili všetky zúčastnené strany záujem na jej ďalšom prehlbovaní tak pri zabezpečovaní vzdelávacích aktivít, ako aj pri realizácii výskumných projektov a projektov pre hospodársku prax.

Prijatie zástupcov spoločnosti Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s. r. o.