Ekonomická univerzita v Bratislava zorganizovala 13. edíciu zimnej školy v spolupráci s prestížnou francúzskou univerzitou ESC Rennes School of Business. Dňa 8. januára 2024 sa otvoril 13. ročník podujatia, na ktorom participuje 16 zahraničných študentov pochádzajúcich z krajín ako Kolumbia, Filipíny, Mexiko, India, Pakistan, Čína či Taiwan. Okrem študentov z  ESC Rennes School of Business sa na výučbe už po druhýkrát účastnia aj študenti Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorým sa okrem získania odborných vedomostí otvára možnosť zažiť internacionalizáciu v domácom prostredí.

Podujatie otvoril Boris Mattoš, prorektor pre medzinárodné vzťahy EUBA a študenti následne absolvovali prehliadku areálu univerzity. Voľnočasové aktivity pre študentov pripravila organizácia ESN Bratislava.

Akademický program je určený pre medzinárodných študentov II. stupňa, ktorí počas dvoch intenzívnych týždňov absolvujú výučbu zameranú na medzinárodný strategický manažment. Pedagogicky sa na projekte podieľal p. Branislav Zagoršek z Katedry manažmentu FPM EU v Bratislave a z francúzskej strany p. Shubho Chakraborty. Program zimnej školy potrvá do 19. januára 2024.

ESC Rennes School of Business patrí medzi excelentné univerzitné pracoviská s vynikajúcim umiestnením v medzinárodných hodnoteniach, vysokou mierou internacionalizácie s viac ako 50%ným zastúpením zahraničných študentov a ziskom trojitej medzinárodnej akreditácie (AACSB, EQUIS, AMBA).

13. ročník zimnej školy v spolupráci s ESC Rennes, Francúzsko

13. ročník zimnej školy v spolupráci s ESC Rennes, Francúzsko

13. ročník zimnej školy v spolupráci s ESC Rennes, Francúzsko