1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Milí študenti, budúci absolventi, keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Stretneme sa online 1.6.2020 o 17:00 hod. Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. 

Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinárRegistračný formulár

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, inžinierskeho ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás - tí, čo ste prihlásili na stáž v prvom kole prihlasovania do 30.4.2020, ako aj tí z vás, ktorí ešte len nad prihlásením uvažujete.

Druhé kolo prihlasovanie je otvorené do 14.6.2020 na našej stránke: Prihlasovanie na stáž

Veríme, že sa 1.6.2020 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.

Informácie k webináru nájdete aj na našej FB stránke: Facebook_Webinár

 

absolventske staze erasmus webinar

 

Tešíme sa na stretnutie ako aj na budúcu spoluprácu.

Tím WorkSpace Europe

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.