Prorektor pre medzinárodné vzťahy Boris MATTOŠ privítal 28. augusta 2019 MBA študentov z University of Michigan v rámci letnej školy, ktorú organizovala Wirtschaftsuniversität Wien v rámci programu Global Immersion Program 2019. Študenti sa zúčastnili stretnutia a diskusie s predstaviteľmi Americkej obchodnej komory na Slovensku (AmCham), kde hostí prijal výkonný riaditeľ Ronald BLAŠKO a Michal KRČMÉRY, riaditeľ pre vládne záležitosti.

Diskutovalo sa na najrôznejšie témy od pôsobenia Americkej obchodnej komory na Slovensku až po aktuálnu ekonomickú situáciu na Slovensku a vo svete či brexit. Popoludňajší program pokračoval odbornou prednáškou na tému The role of foreign direct investments in the economic transformation of Slovakia a následnou diskusiou s doc. Tomášom DUDÁŠOM na pôde univerzity. Podujatie organizačne zabezpečovalo Oddelenie medzinárodnej mobility Centra medzinárodných vzťahov.