1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Úspech nie je náhoda, tak preto neváhaj a príď aj ty, odštartovať svoju novú kariéru a cestu za úspechom práve na Deň absolventov 2020, kde máš jedinečnú príležitosť stretnúť TOP zamestnávateľov, ktorí ti ponúknu nové pracovné príležitosti, brigády, konzultácie, možnosti účasti na stážach či na zahraničných študijných pobytoch.

Tohoročný veľtrh sa bude konať 17. marca 2020 termín bude stanovaný v dohľadnej dobe. 

Záujem o jeho účasť má viac ako 30 TOP spoločností z oblasti audítorstva, daňových a poradenských služieb, logistiky a špedície, poisťovníctva a bankovníctva, personálne spoločnosti IT spoločnosti, ale aj obchodné reťazce.

Veľtrh práce a kariérneho poradenstva je veľmi úspešné podujatie, ktoré organizuje Kariérne centrum Centra komunikácie a vzťahu s verejnosťou v spolupráci so Študentským parlamentom EU v Bratislave. 

Nezabudni si so sebou zobrať svoje CV a pripraviť si otázky na zamestnávateľov.

Tešíme sa na teba!

Všetky informácie nájdeš na kariera.euba.sk.

 

den absolventov 2020

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.