Aj MY - učitelia, zamestnanci a študenti Ekonomickej univerzity v Bratislave sme dnes s hlbokým zármutkom zaregistrovali tragickú udalosť, ktorá sa odohrala na Vašej škole. Sme otrasení a zronení útokom, pri ktorom vyhasol život pedagóga a došlo k ohrozeniu životov ďalších ľudí, medzi ktorými boli aj deti.

Želáme Vám veľa síl v tejto tragickej situácii, myslíme na Vás i na rodinu zosnulého zástupcu pani riaditeľky, aj na všetkých zranených. Odmietame akékoľvek prejavy násilia a veríme, že nebude dochádzať k podobným tragickým situáciám v našej spoločnosti.

Učitelia, zamestnanci a študenti Ekonomickej univerzity v Bratislave