Na zasadnutí Kolégia rektora EU v Bratislave dňa 7. júla 2020 odovzdal rektor univerzity Ferdinand Daňo dekréty o udelení vedecko-pedagogického titulu docent Ing. Mgr. Zuzane JONIAKOVEJ, PhD. (FPM), Ing. Klaudii GUBOVEJ, PhD. (FPM), Ing. Vladimírovi BOLEKOVI, PhD. (FPM) v odbore habilitačného konania ekonomika a manažment podniku, Ing. Paule PUŠKÁROVEJ, DiS. art., PhD. (OF) v odbore habilitačného konania medzinárodné podnikanie, Mgr. Tatiane ŠOLTÉSOVEJ, PhD. (FHI) v odbore habilitačného konania kvantitatívne metódy v ekonómii, Dr. Ing. Malgorzate Agnieszke JAROSSOVEJ (OF) v odbore habilitačného konania obchod a marketing.

Prezidentka SR Zuzana Čaputová dňa 14. júla 2020 vymenovala novú profesorku pôsobiacu na Obchodnej fakulte EU v Bratislave, doc. Ing. Zuzanu KITTOVÚ, PhD., M.B.L.-HSG, v odbore inauguračného konania medzinárodné podnikanie.

Novovymenovanej profesorke a novovymenovaným docentom srdečne blahoželáme a prajeme veľa pracovných úspechov.