Na zasadnutí Kolégia rektora EU v Bratislave dňa 15. decembra 2021 vymenoval rektor EU v Bratislave Ferdinand Daňo nového docenta a udelil Cenu Imricha Karvaša za najlepšiu doktorandskú dizertačnú prácu a najlepšiu diplomovú prácu v akademickom roku 2018/2019 a 2019/2020.

Dekrét o udelení vedecko-pedagogického titulu docent bol odovzdaný doc. Ing. Jozefovi Orgonášovi, PhD., MBA z Obchodnej fakulty EU v Bratislave, ktorý sa habilitoval v odbore habilitačného konania a inauguračného konania obchod a marketing.

Cenu Imricha Karvaša v akademickom roku 2018/2019 získali Ing. Kornélia Lovciová, PhD. z Fakulty hospodárskej informatiky za najlepšiu doktorandskú dizertačnú prácu a za najlepšiu diplomovú prácu Ing. Anabela Luptáková z Obchodnej fakulty.

Cenu Imricha Karvaša v akademickom roku 2019/2020 získali Ing. Marián Čvirik, PhD. z Obchodnej fakulty za najlepšiu doktorandskú dizertačnú prácu a za najlepšiu diplomovú prácu Ing. Dušan Poľacký z Podnikovohospodárskej fakulty v Košiciach.

Novému docentovi a oceneným Cenou Imricha Karvaša blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov.

Fotogaléria