V utorok 22. 11. 2022 sa uskutočnilo stretnutie členov a priateľov Alumni klubu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Na stretnutí vystúpil s prednáškou Ing. Marek Ličák, PhD., riaditeľ odboru finančnej stability Národnej banky Slovenska na tému „Aktuálne trendy vo finančnom sektore“.

V utorok 3. decembra 2019 sa na EU v Bratislave uskutočnilo Valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave. Hlavnou náplňou boli zmeny v orgánoch Výkonného výboru, správa o činnosti od ostatného valného zhromaždenia, schválenie rozpočtu a prerokovanie plánu činnosti Alumni klubu na rok 2020.

Pozývame študentov a zamestnancov EU v Bratislave na prvú prednášku z cyklu o úspešných absolventoch Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorá sa uskutoční v utorok 27. novembra 2018 o 15.15 h v spoločenskej miestnosti V1 (budova NHF a OF).