Študentská osobnosť Slovenska ak. r. 2015/2016 je národná súťaž mladých talentovaných ľudí, študentov prvého, druhého alebo tretieho stupňa vysokoškolského štúdia. Jej cieľom je vyzdvihnúť mladé slovenské osobnosti na vysokých školách v SR, ich talent ako aj cieľavedomosť a úspešnosť, predstaviť ich širokej verejnosti a dať im možnosť presadiť sa doma aj v zahraničí.

14.12.2016 na slávnostnom podujatí boli medzi ocenenými aj študenti Ekonomickej univerzity v Bratislave:

V oblasti Ekonómia ocenenie získal Bc. Martin Nebesník, študent Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave, v oblasti športu Michaela Balcová z Fakulty hospodárskej informatiky EU v Bratislave.

Cenu verejnosti získali študenti Bc. Michal Štens z Fakulty informatiky Paneurópskej vysokej školy v Bratislave a Ing. Jozef Lukáč z Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach.

Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a prajeme im veľa ďalších úspechov v pracovnom i osobnom živote.