Ekonomická univerzita v Bratislave sa opäť zblížila s business komunitou – Fakulta podnikového manažmentu EU v Bratislave (FPM EUBA) spustila 11. októbra 2016 slávnostným otvorením pilotného akreditovaného predmetu v anglickom jazyku Skills for Success – from University to Workplace (Zručnosti pre úspech – z univerzity do praxe), ktorý fakulta pripravila v spolupráci so zástupcami firiem združených v Business Service Center Forum (BSCF).

Cieľom kurzu je poskytnúť študentom sadu efektívnych komunikačných nástrojov, ktoré patria medzi najdôležitejšie zručnosti a zároveň sú to tie najmenej rozvinuté kompetencie čerstvých absolventov vstupujúcich na trh práce. Predmet vyučujú zástupcovia spoločností Dell, IBM, Johnson Controls International, Lenovo, PricewaterhouseCoopers, Siemens a ďalších členov BSC fóra. BSCF, ktoré funguje v rámci Americkej obchodnej komory v SR, zastupuje viac ako 25 000 zamestnancov pracujúcich v centrách zdieľaných služieb (SSC) a u externých poskytovateľov podnikových služieb (BPO) na Slovensku.