Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini v utorok prijal hráčky volejbalového družstva Slávia Ekonomická univerzita. Sprevádzali ich rektor EU v Bratislave Ferdinand Daňo, prorektor EU v Bratislave Rudolf Sivák, prezident volejbalového klubu Vladimír Hančík, viceprezidentka Eva Podhorná a tréneri Martin Hančík a Michal Matušov.

Predseda parlamentu diskutoval s hráčkami, ktoré získali 15. titul majstra Slovenskej republiky a 11. víťazstvo v Slovenskom pohári, pozitívne zhodnotil ich prínos k rozvoju univerzitného športu a prezentoval svoj záujem o výraznú podporu športu. Na záver stretnutia obdaroval každú z mladých dám ružou a volejbalistky darovali predsedovi parlamentu kalendár s ich fotografiami a podpismi.