Volejbalistky Slávie EU Bratislava vyhrali v sobotu v Spišskej Novej Vsi štvrtý finálový zápas 3:2 a stali sa majsterkami SR vo volejbale žien za rok 2015. Zakončili tým výbornú tohtoročnú sezónu, v ktorej vyhrali aj Slovenský pohár za rok 2015.

Družstvo Slávie získalo už 15 titulov majstra SR a 11 x víťaza Slovenského poháraz toho pod názvom Slávia Ekonomická univerzita 3 tituly majstra a 2 víťazstvá v Slovenskom pohári.

Slávia EU je unikátne a jedinečné športové družstvo v SR takéhoto zloženia, pretože ho tvorí 11 študentiek vysokoškoláčok a stredoškoláčok (z toho 4 študujú na EU v Bratislave) a jedna hráčka už ukončila štúdium na EU v Bratislave a v súčasnosti na univerzite pracuje. Hráčky Slávie EU Bratislava športovými výsledkami a vystupovaním vzorne reprezentujú našu univerzitu, ktorej logo a nápis Ekonomická univerzita majú umiestnené na dresoch.

Ďakujeme im za to a blahoželáme dievčatám k získaniu titulu majstra SR za rok 2015.