Workshop Katedry medzinárodného obchodu Obchodnej fakulty EUBA s týmto názvom sa konal 12. apríla 2016. Úvodná prednáška Lin LIN mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Čínskej ľudovej republiky bola na témy: Sociálny a ekonomický vývoj v Čínskej ľudovej republike, Význam návštevy prezidenta ČĽR v Českej republike a Skúsenosti z realizácie strednodobého programu ČĽR + 16 SVE, spolupráce 16 +1.

Po vystúpení J. E. pána Lin LIN nasledovala diskusie, v ktorej na otázky odpovedali okrem pána veľvyslanca aj tajomník čínskeho veľvyslanectva Hongchao SONG a riaditeľ medzinárodného obchodu SARIO Tibor Buček.

Rektor EU v Bratislave Ferdinand DAŇO prijal 12. apríla 2016 mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Čínskej ľudovej republiky J. E. Lin LINA. Na stretnutí sa zúčastnili: riaditeľ medzinárodného obchodu SARIO Tibor BUČEK a pracovník SARIO Xia CHONGJIE, prorektor pre medzinárodné vzťahy Boris MATTOŠ, prodekan Obchodnej fakulty EUBA Daniel KRAJČÍK a z OF EUBA Miroslav ROSEMBERG.