17. marca 2016 sa uskutočnilo Národné finále súťaže Global Management Challenge 2015/16, kde bolo 8 najlepších tímov zo Slovenska. 23. marca 2016 sa konalo slávnostné vyhlásenie víťazov národnej súťaže Global Management Challenge 2015/16, kde sa tohtoročným víťazom stal tím študentov Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach (PoMS – Power of management student) v zložení Nikola Tančáková, Veronika Mackaničová, Lenka Danková, Martin Mucha, Jozef Lukáč.

Tento tím bude reprezentovať Slovenskú republiku na medzinárodnom finále Global Management Challenge v Macau (v Číne) v dňoch 18. – 20. apríla 2016. Global Management Challenge je najväčšia súťaž na svete v oblasti simulácie strategického riadenia firiem. Modelové výrobné spoločnosti súťažia na virtuálnych trhoch EU a NAFTA s cieľom dosiahnuť čo najvyššieho zhodnotenia investície a najlepšie postavenie na trhu na základe dosiahnutého zisku.