Medzinárodná konferencia s názvom 3rd IBSM International Conference on Business, Management and Accounting organizovaná Ekonomickou univerzitou v Bratislave v spolupráci s CAAL Jakarta, Indonézia sa uskutočnila 10. – 11. septembra 2014.

Zúčastnilo sa na nej viac ako 30 hostí z Indonézie, Turecka, Lotyšska, Čiernej Hory, Spojených Arabských Emirátov a Slovenska. Účastníkov privítal na slávnostnom otvorení konferencie rektor EU v Bratislave prof. Rudolf Sivák a prorektorka pre vedu a doktorandské štúdium, prof. Anetta Čaplánová. Hlavným rečníkom konferencie bol uznávaný odborník v oblasti výskumu v IKT prof. Radovan Stojanovič z University of Montenegro, Čierna Hora. Účastníci rokovali vo viacerých sekciách a najlepšie príspevky boli ocenené na záverečnom stretnutí, za účasti veľvyslanca Indonézskej republiky v SR J. E. Djumantora Purwokoputra Purbo.