1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Vydavateľstvo Wolters Kluwer v spolupráci s Ekonomickou univerzitou v Bratislave ponúka možnosť zaobstarať si študijnú literatúru na predmety spoločného základu na všetkých fakultách univerzity v elektronickej forme.

Balíček učebníc v elektronickej forme obsahuje 14 kníh potrebných na úspešné zvládnutie skúšok v zimnom či letnom semestri na prvom stupni štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Výhody prenájmu balíčka e-kníh:

  • Balíček e-kníh kúpiš s 35 %-zľavou oproti kúpe tlačených kníh. Prenájom balíčka elektronických kníh trvá celý akademický rok.
  • Učebnice máš stále dostupné v notebooku, telefóne alebo tablete, keďže digitálna knižnica funguje ako samostatná internetová stránka www.smarteca.sk.
  • Pri novom vydaní učebnice sa učebnica v balíčku automaticky zaktualizuje na novšie vydanie úplne zdarma, čiže v rámci prenájmu dostaneš nové vydanie učebnice bez zvýšenia nákladov.
  • V balíčku nájdeš aj vybraný okruh doplnkovej literatúry úplne zdarma.
  • Získaš zaujímavé zľavy na nákup ďalších publikácií Wolters Kluwer podľa aktuálnej ponuky.

Viac informácií: https://www.wolterskluwer.sk/sk/balicek-studijnej-literatury-euba

 

wolters ponuka 2020

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.