Ekonomická univerzita v Bratislave prijme do pracovného pomeru

učiteľa/ku súkromnej Materskej školy pri Ekonomickej univerzite v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, Bratislava

Do našej Materskej školy pri Ekonomickej univerzite v Bratislave - Petržalke, hľadáme empatickú, tvorivú učiteľku s kladným vzťahom k deťom a kreatívnym prístupom ku svojej práci pre skupinu detí vo veku od 3 do 6 rokov.

Náplň práce:

• zodpovednosť za duševný vývoj a bezpečnosť zverených detí predškolského veku,
  • zabezpečovanie vzdelávania zverených detí zážitkovou formou, prostredníctvom tvorivých činností, hier, súťaží a pod.,
  • asistovanie deťom pri obliekaní, česaní, stravovaní, ako aj s hygienou,
  • ukladanie detí na poludňajší spánok,
  • sprevádzanie detí a dozeranie na ich bezpečnosť počas vychádzok mimo areálu materskej školy,
  • nacvičovanie programov skladajúcich sa z piesní, recitácií a kratších scénok,
  • pravidelné vedenie pedagogickej dokumentácie.

Ponúkaný plat: Ponúkaný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, v závislosti od odpracovaných rokov a plnenia pracovných úloh v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov (1 200,00 Eur brutto).

Požadované kvalifikačné a iné predpoklady:

• ukončené stredoškolské vzdelanie – učiteľka v materskej škole alebo ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa (aprobácia predškolská pedagogika alebo predškolská a elementárna pedagogika)
  • bezúhonnosť,
  • zdravotná spôsobilosť,
  • ovládanie štátneho jazyka,
  • znalosť príslušnej školskej legislatívy,
  • prax v oblasti predprimárneho vzdelávania,
  • znalosť práce PC (Word, Excel, internet),
  • osobnostné a morálne predpoklady.

Predpokladaný nástup: 2. 9. 2024

K žiadosti o prijatie so súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom číslo 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov treba doložiť:

• profesijný životopis,
  • úradne overené doklady o dosiahnutom požadovanom vzdelaní,
  • prehľad doterajšej praxe,
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
  • lekárske potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti pre výkon činnosti učiteľa a vedúceho pedagogického zamestnanca.

Požadovaná dokumentácia musí byť predložená v slovenskom jazyku.

Uvedené materiály treba doručiť na adresu: Oddelenie pre personálne a sociálne otázky, Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava 5.

Termín ukončenia prijímania žiadostí o prijatie do zamestnania: 15. 8. 2024