EU v Bratislave podporuje vysielanie pedagogických aj nepedagogických zamestnancov za účelom prednáškových pobytov alebo s cieľom rozvíjať odbornú spoluprácu v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu.

V akademickom roku 2019/2020 máte opäť možnosť uchádzať sa o učiteľskú alebo zamestnaneckú mobilitu v rámci programu Erasmus+. Viac informácií o mobilitnom programe nájdete na Odchádzajúci zamestnanci – Erasmus+ v EU.

Zamestnanci celouniverzitných pracovísk:

Následne je potrebné doručiť:

• CV a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku zahŕňajúci prijímajúcu inštitúciu, prípadne s alternatívou, rámcový program mobility, prínos mobility pre EU v Bratislave, súvis danej mobility s odborným zameraním zamestnanca na EU v Bratislave a predbežný termín realizácie mobility.

Povinnou súčasťou prihlášky je súhlas nadriadeného s vycestovaním, tlačivo dostupné na:

Podklady k výberovému konaniu (CV, motivačný list, súhlas nadriadeného s vycestovaním a podpísanú prihlášku zo systému www.studyabroad.sk) je potrebné doručiť na Oddelenie medzinárodnej mobility osobne do kancelárie A3.14, alebo e-mailom na david.bocko@euba.sk do 15. októbra 2019.

Výberové pohovory sa uskutočnia v týždni od 21. októbra 2019.

Výberové konanie nepedagogických zamestnancov na mobility za účelom školenia v rámci celouniverzitných pracovísk:

• Organizačný referát,
  • Centrum informačných technológií,
  • Výskumno-vzdelávacie a informačné centrum bioenergie (Kapušany),
  • Pedagogické oddelenie,
  • Centrum telesnej výchovy a športu,
  • Oddelenie pre vedu a doktorantské štúdium,
  • Ústav ekonómie a manažmentu,
  • Národné centrum európskych a globálnych štúdií,
  • Ekonomické rozhľady,
  • Ústav medzinárodných vzťahov,
  • Oddelenie medzinárodnej mobility,
  • Oddelenie medzinárodnej spolupráce,
  • Bratislavská Business School,
  • Slovenská ekonomická knižnica,
  • Centrum na zabezpečenie a podporu kvality,
  • Sekretariát kvestorky,
  • Oddelenie pre plán a rozpočet,
  • Oddelenie finančnej účtarne,
  • Oddelenie prevádzky a investícií,
  • Oddelenie ekonomiky práce a mzdovej účtarne,
  • Oddelenie pre verejné obstarávanie,
  • Právny referát,
  • Centrum podnikateľských činností a univerzitných služieb,
  • Centrum komunikácie a vzťahov s verejnosťou,
  • Oddelenie pre personálne a sociálne otázky,
  • Referát civilnej ochrany,
  • Referát kontroly,
  • Referát BOZPaPO,
  • Archív,
  • Centrum protidrogovích a poradenských služieb,

bude prebiehať osobne na Oddelení medzinárodnej mobility, pričom hlavnými kritériami výberu účastníkov bude najmä podrobný program mobility, pridaná hodnota danej mobility pre EU v Bratislave, motivácia a jazykové znalosti.

Zamestnanci fakúlt:

Pokyny k výberovému konaniu pedagogických zamestnancov na mobility za účelom výučby a pedagogických a nepedagogických zamestnancov na mobility za účelom školenia poskytne prodekan / prodekanka pre medzinárodné vzťahy príslušnej fakulty.

Všetci uchádzači, ktorí budú vybraní na mobilitu sú zároveň povinní zúčastniť sa diseminačného stretnutia na EU v Bratislave po absolvovaní zahraničnej mobility.

Pozor:

Výberové konanie pedagogických zamestnancov na mobility za účelom výučby a pedagogických a nepedagogických zamestnancov na mobility za účelom školenia v rámci jednotlivých fakút, bude prebiehať osobitne na jednotlivých fakultách v kompetencii prodekanov pre medzinárodné vzťahy.

Povinnou súčasťou každého výberového konania je zápisnica z výberového konania spolu s nominačnou listinou vybraných účastníkov.

Všetci záujemcovia o mobilitu (pedagogickí aj nepedagogickí zamestnanci) sú zároveň povinní k prihláške k výberovému konaniu doručiť aj podrobný program mobility s výberom destinácie, ktorú neskôr nebude možné zmeniť, nakoľko hodnotenie výberového procesu bude priamo korešpondovať s konkrétnym programom v danej destinácii, ktorú si potenciálny účastník mobility uvedie do prihlášky.

Ďalšie informácie na: https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/odchadzajuci-zamestnanci/erasmus-v-eu

uc zam mobility2019